LG Kablosuz Şarj Aleti

Merhaba arkadaşlar.LG Teknolojik alet denildiğinde akla gelen ilk firmalardandır LG aslında bu dönemler yeni ürünü olan V20 ile akıllara kazınmayı da başarmış gibi zira gündemden uzun süreden beri düşmüyor. Ancak aynı zamanda yeni ürünlerindeki gelişimlerini de sürekli olarak artırmaya gayret ediyor. Bu kez LG kablosuz şarj cihazı için yeni bir donanım geliştirdi.  Bu donanım vasıtası ile akıllı cihazlar daha çabucak şarj olabilecek. Cihaz ile ilgiliki son yorumlara bakacak olursak ünitenin öncekilerden daha süratli bir dolum gerçekleştirecek gibi görünüyor.

LG ÜNİTESİ ÇOĞU ÜNİTEDEN ÇOK DAHA HIZLI

Şimdiye kadar satışa sunulmuş birçok kablosuz şarj ünitesinden daha süratli olduğu açıklanan ürün, aşağı yukarı 2 kat daha çabuk şarjın dolmasını sağlamakta. Bunun yanı sıra 15w gücünde çıkış gerçekleştiren ürün vasıtası ile 30 dakika içerisinde %50 oranında dolum yapılabilecek. Yani aslına bakılırsa cihazın hızlı şarj özelliğine dahi sahip olmasından bahsedilebilir.

lg-kablosuz-sarj-aleti-fiyati

Üründe dikkatimizi çeken bir diğer konu ise sıcaklık denetiminün bulunması. Bilindiği üzere Samsung’un en yeni amiral gemi modeli Galaxy Note 7, patlamalara gebe kalıyor. 100’den çok cihaz patlamış ve akabinde firma, satışları komple durdurma kararı almıştı. Bu durumu göz ardı etmeyen LG, cihaza eklediği sıcaklık kontrol mekanizması vasıtası ile şayet akıllı telefonunuz çok fazla ısınır ise şarj ünitesinin devreden çıkmasını sağlayacak. Bu sayede olası problemlerin da önüne geçilmiş olacak.

Henüz fiyatı ile ilgili net bir açıklama yapılmayan ürünün bu ay ortasında Kuzey Amerika, Avrupa ve Avustralya bölgelerinde satışa sunulacağı ifade edildi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*