Top Eleven Token Kazanma

Masaüstü oyunlarında hile yapmak kolaydır. Çünkü bu oyunlar top eleven token kazanma ve top eleven para kazanma gibi bilgisayara karşı oynanırlar ve hileler oyunun yapımcıları tarafından el altından bazı sitelere verilirler. Fakat top eleven gibi popüler bir online menajerlik oyununda böyle bir durum söz konusu değildir. Oyuncular bilgisayar yerine birbirlerine karşı oynadıkları için hile yapılması durumunda diğer oyuncuların oyundan soğuması söz konusudur.

Top Eleven Hilesi Nasıl Çalışıyor?

Bu yüzden top eleven hilesi herkesin bilmediği gizli bir hiledir. Yapılması da oldukça zor olan bu hilenin temel mantığının ise basit olduğunu söyleyebiliriz. Hilenin temel mantığında oyunun işlediği veri tabanındaki bilginin değiştirilmesi vardır. SQL adı verilen bu veri tabanına sorgu göndermek ve cevap almak mümkündür. Top eleven hilesi için açılmış web siteleri bu yöntemle hile yaparlar. SQL veri tabanına gerçekleştirilen güvenli ve takip edilemez bir bağlantı sayesinde istenilen kişinin bilgileri veri tabanından çağırılır ve değiştirilir.

Diğer bir top eleven hilesi yöntemi ise, bir bilgisayar programının kurulmasıyla gerçekleştirilir. Bu tür programlarda da mantık aynıdır. Program muhtemelen e-mail adresinizi isteyecek ve e-mail adresinizi top eleven veri tabanında arayacaktır.

Topeleven Veriler Bulunduktan Sonra

Güvenli bağlantı kuran bu programların veya web sitelerinin oyun hakkındaki bilgilerinizin veri tabanından getirmesinin ardından yapmak istediğiniz değişiklikleri gerçekleştirebilirsiniz. Hesabınıza token eklemek, yapmak isteyebileceğiniz değişikliklerin başında gelir.

Top Eleven Hile

Hilelerle token ve diğer ihtiyacınız olan eşyaları hesabınıza kolayca eklemek mümkündür. Fark edilmemek için hesabınıza tokenleri azar azar eklediğinizden emin olun. Bu hile yöntemleri fark edilemez hile yöntemleri olsa da rakiplerinizden biri takımınızdaki anlık büyük gelişmeleri fark ederek sizi şikayet edebilir. Bu durumda hesabınız incelenecektir ve hile yaptığınız anlaşılacaktır. Hile yaptığınızın anlaşılması durumunda ise oyundan uzaklaştırılırsınız. Bu nedenle tokenleri az az eklemeniz gerekir.

Ayrıca top eleven hilesi yaparken bu hileyi sağladığını iddia eden sitelerin de güvenilir siteler olması gerekir. Bu sitelerin hesabınıza ilişkin bilgileri sizden istemeleri durumunda bu bilgileri vermeyin ve siteden ayrılın. Bu tür web siteleri sizden top eleven hesabınıza ulaşmak için e-mail gibi bilgilerinizi isteyebilirler. Bunun normal olduğunu söyleyebiliriz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*